Hakkımızda

Hakkımızda

Berrin GÖNÜLŞEN

PROGRESÖR

Kozmos, gözlenebilen ya da var olduğu kabul edilmiş maddenin ve enerjinin tümünü bünyesinde barındıran, yeryüzü, gök cisimleri, canlılar ve insanlar da dahil olmak üzere tüm var olanların kompozisyonundan oluşan sınırları belirlenemeyen fiziksel sistemdir.

Kozmos her şeyi içine alır. 17. ve 18. yüzyıllarda evrenin sadece somut objelerden meydana geldiği Newton ve meslektaşları tarafından savunulsa da, 19. Yüzyılda atomun keşfi ile maddenin yapısı biraz daha netleşti, ancak hala her şeyin objektif bir şekilde açıklanabilmesi gerektiği fikri yaygındı.

Michael FARADAY ve James Clerk MAXWEL, Newton mekaniğinin bulduğu; proton ve elektronların etrafında bir alan yarattığı kavramını oluşturdu.

Her yükün; etrafındaki alanda bir etkilenme ya da bir durum yarattığını ve böylece diğer yükün de bu etkileşime maruz kaldığını keşfettiler. Böylece birbirleriyle etkileşim kuran ve kuvvet yaratan alanlarla dolu bir evren kavramı doğdu.

Yani birbirimizi görmesek de, uzak bir mesafede birbirimizi etkileyebiliyoruz. Anneler genelde çocuklarının başı dertteyken hissederler ya da bazen aklımızdan geçen kişinin aradığına şahit olmuşuzdur. Bu olayların hepsi ‘’Alan Teorisi’’ ile açıklanır.
Bizlerde 15 – 20 yıldır, bu kavramları kullanmaya başladık. Bu kavramlar yeni yeni kabul görmeye başladı. Halbuki fizikçiler bunu 100 yıl önce bulmuştu.

Görmeden ya da işitmeden bulunduğumuz alanda başka bir varlığın olduğunu sezebiliyoruz, iyi ya da kötü bazı olayların gerçekleşeceğini önceden farkına varabiliyoruz. Bazı insanları çok sevip bazılarının yanından kaçmak için fırsat kolluyoruz. Birbirimizin düşüncelerini okuyabiliyoruz. Onları bilmek bedenimizin çevresindeki enerjisel alan yani yaydığımız enerji dalgalanmalarını okuyabilme yeteneğindendir.

Aslında bu yetenek hepimizde mevcut, ancak hepimiz dünya keşmekeşi içerisinde sezgilerimize kulak vermiyoruz ve onlardan git gide uzaklaşıyoruz. Duru görüsü olan insanlar bu yönünü keşfetmiş sıradan insanlardır. Sizlerde öncelikle kendi bedenlerinize yani özünüze dönmeye başladığınızda bu özelliklerinizi keşfedeceksiniz.

2017 yılına kadar ben de olağan hayatımı yaşarken ve fizik yasalarını öğrencilerime anlatmak için türlü yollar ararken kendimi Kozmik Enerji Biliminin içinde buldum. Enerjinin ve çekim yasasının ne olduğunu yıllarca anlatmaya çalışırken aslında ‘’Enerji Denizine’’ doğru ilerliyormuşum.

Çocukluk yıllarımdan beri yaşadığım böbrek sorunum, evde düşmem sonucu oluşan dizde menüsküs yırtığı ve ortaokul yıllarımda kuyruk sokumum üzerine düşmem sonucu oluşan kuyruk kemiği eğriliğim mevcuttu.

Yine yoğun çalıştığım dönemlerdi ve şiddetli diz ile böbrek ağrısı çekiyordum. Hiç unutmuyorum ağrımı kestiği için köşedeki eczaneye bana antibiyotik vermesi için ağlamıştım.

Diğer yandan gençlik yıllarımdan beri süre gelen sürekli olarak ellerimin karıncalanması ve ısınması durumu git gide ilerliyor ve herkesin dikkatini çekiyordu.

Evliliğimin ilk yıllarında büyük bir talihsizlik sonucu kayınvalidemin rahatsızlanması nedeni ile kanser hastalığı hayatımıza girmiş oldu. Bu zorlu süreçte ağrı çeken hastamızın ağrılı bölgelerine ne yaptığımın farkında olmadan masaj yapıyordum. Hastamız bize ağrılarım geçiyor dediğinde ise plasebo etkisi olduğunu düşünerek pek dikkate almıyorduk.

Yıllar geçtikten sonra şiddetli böbrek ağrısı çektiğim bir dönemde eşimin ısrarı sonucu Dünya Sağlık Örgütünün ( WHO ) kabul ettiği Kozmik Enerji Uygulaması ile tanıştım.

Uygulama başlar başlamaz enerjiyi hissettiğim muhteşem bir deneyim olmuştu benim için. Renkler görüyor, bedenimin salınımlar yaptığını hissediyordum. İçim ve çevrem muhteşem bir huzurla doldu. İstemeye istemeye korkarak gittiğim uygulamaya her gün gitmek ve o deneyimi tekrar tekrar yaşamak ister olmuştum. Daha sonra uygulamayı yapan danışmanımın yönlendirmesi sonucu KOZMİK ENERJİ BİLİMİ ile tanışarak, eğitimler almaya başladım ve o gün bu gündür birçok kişiye Danışmanlık yaptığım sürece girdim.

2020 yılına geldiğimizde ise Uluslararası Kozmik Enerji Federasyonu başkanı NİCO TOSARK’ a bağlanarak Progresörlük unvanını aldım. Bu süreçten sonra amacı yardımlaşma olan bu bilimin içerisinde olmak ve tüm danışanlarıma bu yolda eşlik edebilmek benim vazgeçilmez vizyonum olmuştur. Bu doğrultuda gerçekleştireceğim tüm danışmanlıkların ulaşacağı en verimli ilime ulaşmaları için tüm eğitim ve bilgi birikimimi kullanmak benim için çok keyifli olacaktır…

Unutmamalıyız ki; biz en üstün varlık olarak yaratıldık. Gerçekleştirebileceğimiz her bilim bizlerin içinde saklı. Önemli olan içimizdeki cevherle tanışarak açığa çıkarabilmemiz.

Bilimden yana kalmanız dileği ile!

Hakkımızda

Vladimir Petrov Kimdir ?

22 Şubat 1958 yılında Rusya’nın Leningrad şehri, Tostinsky ilçesi, Zhory köyünde doğmuştur.1,5 yaşındayken ailesi ile birlikte Özbekistan’a göç etmiştir. İlkokul ve Liseyi burada tamamlamıştır. 1979 yılında Sovyet ordusuna katılmıştır ve aynı zamanda Tıp Enstitüsüne girmiştir ve başarı ile mezun olup doktor diploması almıştır. Subaylık ve doktorluğu bir arada götüren Petrov doktor kimliği ile yaptığı çalışmalarda, çoğu durumda tıp alanının hastalıkları iyileştirmede yetersiz olduğunu görmüştür. Araştırmacı kişiliğinden dolayı Kazakistan ve Nepal’e yaptığı seyahatlerde Asya doktorlarının uyguladığı bir takım Şamanistik tedavi yöntemlerini öğrenmiştir. Öğrendiği bilgi ve yöntemleri bir araya getirip ‘Ay Işığı’ adlı enerjilerle tedavi okulunu açmıştır.

1984 yılında enerji çalışmalarına devam etmek ve araştırmalarını genişletmek amacı ile Tien Shan (Tanrı dağları), Chetkal geçidi ve Altay bölgesine seyahatler yapmıştır. Bu bölgelerdeki güç ve enerji mekanlarında kozmik şifa enerjilerinden haberdar olmuştur. Bu bölgelerde aylarca yaşayıp birkaç frekansa insiye olmuştur. Daha sonraki yıllarda laboratuvar ortamlarında daha değişik ve yapıda frekansları bulmuş ve isimlendirmiştir.

Gerek bu seyahatlerde edindiği bilgiler gerekse Rus gizli istihbaratından edindiği Reorich ailesinden kalan bilgileri birleştirip birkaç bilim adamı arkadaşı ile laboratuvar ortamında bu enerjiler ile bir takım çalışmalar yapmış ve bu çalışmalar sonucunda kendi enerji alanına bir frekansı kodlamayı başarmıştır. Petrov’un enerji bilimlerinde tarihe geçmesinin sebebi, frekansları başka bir kişiye birebir veya uzaktan uyumlama teknolojilerini icat etmesidir. Ayrıca bu frekanslarla şifa uygulamalarının bedende çalışma prensiplerini geliştirmiş ve bir metot haline getirmiştir. 1994 yılında Özbekistan’da Petrov Kozmik Enerji Okulunu açmıştır.

Bir takım öğrencileri bu bilgileri çok yüksek paralara pazarlamaya başlamış ve kendi hayal güçlerini de katarak öğretiyi bozmuşlardır. Bunun neticesinde Petrov 2005 yılında bu öğretiyi ve uyumlama teknolojilerini sahtekarlardan korumak ve öğretinin özünün değişmemesi için, Kozmik enerji teknolojilerini tescil ettirmiştir. Petrov’un amacı Kozmik enerjiyi tüm dünyaya yaymak ve tüm insanlığın kullanımına sunmaktı. Petrov 5 Mayıs 2007 yılında Moskova Gripova Köyünde vefat etmiştir.

Ölümünün ardından teknoloji ve bilim geliştiği için uygulanan şifa metotlarında, gerek öğrencilerinin çalışmaları sonucu gerekse diğer enerji çalışmaları uygulayan bilim insanlarının araştırmaları sonucunda birçok bilgi metoda eklenmiştir.

Hakkımızda

Nico Tosark Kimdir ?

Felsefede Doktora Kozmoenergy Ustası (ilerici)

Zerdüştlük Ustası, Master Block Hutta,

Ateş Çiçeği Ustası, Altın Işının Efendisi,

Mage Matrix Ustası, Usta Bolluk Sonsuzluk Ustası,

Pozitif Düşünmenin Ustası, Reiki'nin 9 versiyon ve

yönünün ustası, Şifacı, Enerji Terapisti, Psikolog Psikanalist, Biyoenerjetik, Klasik Doğal

Bilimler Uzmanı, Kişisel Dönüşüm Danışmanı, Uluslararası Kozmoenerji Birliği üyesi.

Adaptometri alanında uluslararası uzman (aura-camera, aura-gram). İnce (nedensel) planın iş

yükü için analitik teşhis ustası. 

Sertifikalar / diplomalar :

2016 - Usta Öğretmen Teta Şifası (Merkez Asteroid Ekaterinburg T. Glyzina) 

2015 - Kundalini'nin Efendisi (Shambala Okulu, St.Petersburg S. ve A. Vedeneevs)

2014 - Parapsikoloji Yüksek Lisansı (Okul Sihirbazı, St.Petersburg A. Drozdov)

2011 - SHIVA tekniğine uyum (A. Okhnenko, Moskova)

2012 - Usta Pakal Votan (Moskova) 2011 - Altın Işının Usta Öğretmeni -

Hint-Tibet Metodolojisi ana çakraların ve küçük çakra rezonatörlerinin aktivasyonu ve ayarlanması için yeryüzü nabız hızı titreşim frekansına (7,8-14 Hz ve daha yüksek)

 2011 - İnisiyoloji Usta Öğretmeni (POI Moskova)

 2009 - QIGONG ve HEALER'da başlangıç ​​ve eğitim (I. Terova Okulu, Moskova)

 2008 - Teşhis Adaptometrisinde tam eğitim (P. Dobrynin Okulu, Donetsk)

 2004 - Cosmoenergy Ustası (KEMP V.A. Petrov, Moskova)

2004 - Zerdüştlük Ustası (KEMP V.A. Petrov, Moskova)

2004 - Ateş Çiçeği (KEMP V.A. Petrov, Moskova) 2005 - Blok Hutta (KEMP V.A. Petrov, Moskova) 2005 - Sihirbazın Matrisi (KEMP V.A. Petrov, Moskova)

 2003 - GDV Compact cihazında uzman (KTI Derneği, Saint Petersburg )

 2002 - Modern psikolojik kavramın tamamını tamamladı. İnsani gelişme. (LEU IPiP E. Bagirov L. Fusu Moskova)

 2002 - Cosmoenergy Ustası (Emil Bagirov Okulu, Moskova)

2001 - Özveri KOZMOLOJİSİ (Okul Alpha N. Chugunov, Novosibirsk)

 2000 - İnce (nedensel) planın iş yüküne dayalı psikanalitik teşhis (Academy of PAD V. Belov G, Moskova. Sivastopol'da)

 1998 - Karuna Reiki'ye Giriş, Usta-Öğretmen (ICR, St.Petersburg )

1997 - Arolo-Tifar'a Giriş, Usta-Öğretmen (ICR, St.Petersburg )

1996 - Uluslararası Kozmohümanizm Akademisi, psiko-bilgi bilimci (Rostov on Don)

1996 - Osho-Neo Reiki'ye Giriş, Usta-Öğretmen (ICR, St.Petersburg )

1995 - Reiki'ye Giriş, Usta-Öğretmen (ICR,  St.Petersburg

1993 - Reiki 2-3 seviyeye başlama (Igor Troshkin Okulu, St.Petersburg)

1992 - Reiki seviye 1'e giriş (Igor Troshkin Okulu, St.Petersburg)

 1991 - Master of Wellness Massage, Bioenergy, Manuel Terapi (Merkez "Sağlık". Başkan A. Mishin, Moskova)

 1988 - Usta Biyoenerjetik (Bioenergy Merkezi L. Zaitseva Kiev)

 1986 - Balmumu, kalay ve bir yumurtanın üzerine dökülerek kutsal törene başlama (Center of Crimea N. Dulma, Feodosia)